Fevziçakmak Mahallesi, Hacı Bayram Cd. No:11, 42050 Karatay/Konya
trende

Huber Ofset Flekso Matbaa Mürekkepleri

Huber Ofset Flekso Matbaa Mürekkepleri

         Hubergroup, 40 şirketten meydana gelen uluslararası bir grup şirketidir ve dünyanın bir çok ülkesinde mevcuttur.

          Hubergroup, dünyada lider olan matbaa mürekkebi üreticilerindendir ve ayrıca baskı cilaları, astarlar, nemlendirme solüsyonları, katkı ve baskı yardımcı maddelerinin üretimi ve basımı konusunda bilgi birikimi  ile donatılmıştır.

Bugün dünyanın dört bir yanında 130dan fazla şubesiyle, satış bürosuyla, dağıtım deposuyla ve temsilcisiyle, müşterilerinin çeşitli üst düzey taleplerine göre yapılmış yüksek kalitedeki matbaa mürekkebi çözümleri sunar.

Bu eşsiz yetkinlikler, kapsamlı ve çok deneyimli ve çoğunluğu uzmanlardan meydana gelen, 3500ü aşkın çalışandan oluşan bir ekiple desteklenir. Bu çalışanların her biri yılda 340,000 tonun üzerinde bir üretim kapasitesine direkt olarak katkıda bulunmaktadır. Grup 250 yıldan fazla bir süredir varlığını sürdüren, kurucusu olan ailenin hala ticari faaliyetlerinde yer aldığı bir özel şirkettir, hubergroup’un, “Bugünün baskısını yarının çözümleriyle sunuyoruz” sloganıyla yoluna devam eden kapsamlı araştırma ve geliştirme çalışmaları, sürekli olarak kalite standartlarını yeniden tanımlamaktadır ve ofset ve ambalaj mürekkepleri arasında pazarın lideri olmaya devam etmektedir.

Bugün, dünyanın dört bir yanındaki prestijli matbaalar ve ambalaj firmaları hubergroup’un inovatif mürekkeplerini kabul etmiş ve onaylamışlardır. Müşterileri hubergroup’un mürekkeplerini üstün kalite, performans ve kıvamlılık gibi üstün özellikleri nedeniyle kullanmakta ve tavsiye etmektedirler.

Kalite, hubergroup için sadece bir felsefe değildir; her ekip üyesinin günlük düşünce ve eylemlerinin benimsediği bir düşüncedir. Müşterilere sürekli olarak en iyi ve en inovatif çözümü sunmak için yılmadan yapılan çalışmalardan doğan bir duruş ve yaklaşımdır.

Ürün Görselleri

Özel pantone renklerinde sınırsız seçenekler Huber mürekkep Konya Ekros ta

matbaa toptan malzeme
matbaa mürekkep
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: